کمپانی انویدیا اخیرا از کارت‌های گرافیکی سری جیفورس RTX 3000 خود رونمایی کرد. اکنون با اطمینان می‌توان اعلام کرد که قابلیت‌های وعده داده شده برای این محصولات حقیقتا چشمگیر هستند. بسیاری از افراد برای مشاهده نحوه واکنش شرکت AMD به این موضوع کنجکاو هستند. اما ظاهرا AMD تنها به‌دنبال عرضه کارت‌های گرافیکی سری Big Navi RX 6000 نیست؛ بلکه در تدارک ورود به بازار دوچرخه نیز قرار دارد.

این موضوع احتمالا همانند یک شوخی به‌نظر می‌رسد؛ اما در حال حاضر کمپانی واقعا اقدام به فروش دوچرخه به‌عنوان یکی از اقلام فروشگاه AMD Fan Shop می‌کند. ۲ مدل مختلف دوچرخه با اسامی AMD Custom Cruiser و AMD Custom Mountain Bike از طریق این فروشگاه قابل خریداری هستند. بر اساس گمانه‌زنی‌ها دوچرخه AMD Custom Mountain Bike یک مدل XT است که موردتوجه علاقه‌مندان قرار گرفته است.

این در حالیست که دوچرخه Cruiser با اسکلت‌بندی کاملا باریک و ساختار بدون دنده عرضه می‌شود. این مدل مجهز به ترمز توپی روی چرخ عقب (ترمز با پدال معکوس) است. در مقابل AMD Mountain Bike به طرز شگفت‌انگیزی از ابزارهای موردعلاقه کاربران برخوردار است. این دوچرخه از سیستم تعویض دنده ساخت شرکت شیمانو با طراحی ۲۱ دنده کامل بهره گرفته و مجهز به قاب تعلیق دوگانه، چرخ‌های ۲۶ اینچی، ترمزهای کششی خطی و زین با قابلیت تنظیم سریع است.

هر ۲ دوچرخه با مدل‌های رنگی مختلف عرضه می‌شوند. هر ۲ محصول با بدنه سفید و چرخ‌های مشکی یا بدنه مشکی و چرخ‌های سفید در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند. دوچرخه کوهستان حتی با لاستیک‌های آپشنال نارنجی‌رنگ نیز عرضه می‌شود. این مدل رنگی در واقع مناسب افرادی است که به‌دنبال تمایز هرچه بیش‌تر خود از سایرین هستند.

موضوع جالب‌توجه اینکه قیمت‌گذاری تمامی مدل‌ها معادل ۲۹۹ دلار است و هزینه نقل و انتقال دوچرخه در ایالات‌متحده نیز برابر با ۵۰ دلار است.

نوشته دوچرخه کوهستان ساخت کمپانی AMD معرفی شد! اولین بار در اخبار فناوری و موبایل پدیدار شد.

منبع

تمامی مطالب به صورت rss از وب سایت های مرجع دریافت شده است .
0دیدگاه

ارسال نظر